E shfajëson veten duke thënë se është Beyonce

07:10 | 13 Mars 2020

Një grua vodhi një veturë dhe më pas tentoi ta bind policinë që ajo ishte Beyonce.

Një hajdute vodhi një veturë dhe e mori për një udhëtim, më pas tentoi që të bindë policinë se ajo ishte Beyonce.

Surena Henry, 48-vjeçare, u mundua që të kalonte në një mënyrë nga policia duke thënë që ajo ishte artistja 38-vjeçare pasi që gjendej në një situatë të vështirë.

Henry nga Las Cruces në New Mexico, ishte ndaluar mbrapa rrotave të veturës që u raportua se e kishte vjedhur, tha policia. Ajo e parkoi veturën jashtë shtëpisë së saj, dhe u tregoi policisë një identitet të rrem duke pretenduar që ishte ajo.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara