Durrës: Aty ku burri dhe gruaja ngatërrojnë… rrobat e banjos!

01:27 | 13 Gusht 2019

Plazhi i Durrësit duket se ka ndryshuar shumë teksa me kalimin e viteve na habit verë pas vere me ndodhitë e pazakonta.

Shkrepja me e fundit vjen nga bregu teksa çifti në moshë mesa duket kane ngaterruar rrobat e banjos mengjesin e asaj dite.

Nderkohe që gruaja shfaqet “serioze”, burri ka vendosur te ekspozojë çdo pjesë të linjave të tij… /AlpeNews

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara