Divorcohet gruaja që u martua me shpirtin e një pirati 300-vjeçar

21:45 | 10 Dhjetor 2018

Një grua që u martua me shpirtin e një pirati, ka zbuluar se ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj 300-vjeçar dhe ka lëshuar një paralajmërim.

Amanda Sparroë Large, 46 vjeç bëri lajm të madh pasi u martua ligjerisht me nga një prift haitian, transmeton portali arbresh.info

Në fillim të këtij viti ajo tha se e kishte gjetur shpirtin e saj binjak, i cili ishte ekzekutuar në det.

Por tani, ajo ka zbuluar se bashkimi i vështirë është në fund dhe ka paralajmëruar njerëzit që të bëjnë kujdes kur merren me shpirtrat.

Në një postim në media sociale, ajo tha se “martesa ime ka marrë fund”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara