Dikush vendosi një poster gjigant të Putinit brenda një ashensori – kamera tregon reagimin e banorëve të ndërtesës

09:54 | 11 Shkurt 2020

Një burrë nga Rusia ka vendosur që banorët e një ndërtese ti vendosë para një situate interesante.

Bëhet fjalë për pamje që tregojnë njerëzit, derisa futen në një ashensor, në të cilin gjendet e vendosur një fotografi gjigante e presidentit Vladimir Putin

Dhe reagimet e tyre kanë qenë të ndryshme – të cilat edhe janë kapur nga kamera e vendosur brenda ashensorit.

Pamjet, siç thuhet më tej, të shpërndara në rrjetet sociale, kanë kapur njerëzit duke qeshur, përkulur, tundur kokën dhe duke mallkuar. /Telegrafi/

Putin Elevator Portrait Gets A Rise Out Of Riders

That moment when you walk into the elevator of your apartment building and the President is looking right at you.

Publiée par Radio Free Europe/Radio Liberty sur Lundi 10 février 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara