Dhëndër se jo mahi, merr nusen me tank

23:24 | 2 Shtator 2019

Bashkë me të ishin shoqëruesit e tij dhe muzikantët Jaz Johngir i biri i një milioneri në Birmingham të Anglisë, në dasmën e tij shkoi me një tank të ushtrisë britanike.

Ai ishte bashkë me shoqëruesit e tij dhe muzikantët, teksa kishte të veshur edhe veshjet tradicionale të vendit të tij.

Pas makinës ushtarake, kishte edhe shumë vetura tjera të miqve të tij si: Bentley, Lamborghini dhe Rolls-Royce.

Përveç të ftuarve që mbetën të befasuar kur ai arriti në ceremoni sipër një tanku, ishte edhe nusja e tij, që nuk e kishte pritur këtë veprim./metro/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara