Çifti merr një dhuratë të pazakontë…një buqetë me qepë

21:45 | 10 Dhjetor 2019

Një çift që u martua në një qytet të Indisë, ka pranuar një dhuratë qesharake nga miqtë e dhëndërit.

Katër shokë të dhëndërit kanë paketuar shumë bukur një dhuratë për çiftin, por ajo doli të ishte shumë qesharake, transmeton portal arbresh.info

Pas hapjes së dhuratës, ata kuptuan se dhurata nuk ishte një tufë me lule, por disa 2.5 kg qepë.

Dhurata shumë shpejt ka marrë vëmendjen e njerëzve dhe dhurata është bërë tashmë e njohur në tëitter./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara