BMW-ja e 23 mijë eurove e harruar në parking

18:14 | 11 Janar 2019

Një veturë e markës BMW e cila ka kushtuar 23 mijë euro është braktisur diku në parkingjet e qytetit Chesterit në Anlgi, dhe përveç që është mbuluar nga pluhuri në të ka dalë edhe bari.

BMW është e vitit 2004, manual, ndërsa kilometrazhi i veturës është i panjohur, transmeton gazetametro.

Mbi të janë venodsur shumë bileta parkimi, si ndëshkim që ka kaluar kohën e lejuar në parking, mirëpo askush nuk është kthyer ta marrë atë.

Vetura ka disa muaj që qëndron aty, dhe ndodhet parkingun e një lagjeje të banuar, mirëpo pronari i saj nuk dihet se kush është, dhe pse e ka lënë aty veturën.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara