Bartë 16 biçikleta me skuter!

10:59 | 25 Gusht 2018

Një burrë në Kinë ishte filmuar duke përdorur një metodë të pazakontë për të transportuar 16 biçikleta, ndërsa ngiste skuterin e tij në një rrugë të qytetit.

 

Video tregon personin që drejton një skuter motorik në qytetin Jieyang, Provinca Guangdong, ndërsa mbante një shufër mbi supet e tij, e cila kishte tetë biçikleta që varen nga të dyja anët.

Njeriu përdori vetëm një krah për të mbajtur ngarkesën pa lëvizur.

Shoferi i skuterit thuhet që ishte një punonjës për një shërbim për ndarjen e biçikletave në qytet dhe po transportonte ato në një depo./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara