Babai i mërzitur: Vajza më ndërroi jetë, sepse dhëndërri kishte organin e madh

16:51 | 29 Mars 2019

Një burrë i mërzitur për vdekjen e papritur të gruas së tij 23 vjeçare u detyrua që t’u tregonte policëve organin e tij gjenital, pasi vjehrri i tij pretendonte se organi i tij i madh e kishte bërë të vdekur vajzën e tij gjatë seksit.

Policët e morrën në pyetje dhëndërrin, e quajtur Barsah dhe e detyruan që t’u tregonte organin, në mënyrë që të zbulonin shkaqet e vdekjes, transmeton portali arbresh.info

Nedi Sito, 55 vjeç, nga fshati Maron Kidul në distriktin Maron të provincës lindore të Indonezisë, kishte thirrur policinë pas vdekjes së papritur të vajzës së tij Jumantri.

Gruaja e re u gjet e vdekur në shtratin e saj, pasi kishte vuajtur një epileptikë të dukshme gjatë natës.

Sito dëgjoi zera se vajzën e tij e kishte vrarë dhëndëri aksidenalisht duke bërë seks me gruan e tij.

Policia gjeti se organi gjenital i dhëndërrit ishte në madhësi standard dhe se nuk ishte ai shkaktari i vdekjes së gruas së re.

Autoritetet thanë se familja e vajzës më në fund ka pranuar se gruaja ndërroi jetë nga epilepsia, sëmundje e cila vuante që kur ishte e vogël./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara