A mund të gjeni se çfarë nuk shkon me këto fotografi?

11:18 | 19 Tetorë 2017

Jo të gjitha fotograditë në internet janë ashtu si shihen.

Disa janë të përmirësuara përmes programeve të ndryshme për fotografi, sikur që e bëjnë shumë të famshëm nëpër fotografitë që publikojnë në rrjetet  e tyre sociale.

Të tjerat, janë pjesë e misterit në internet, sikur shumë fotografi të famshme në të cilat mungon dikush apo diçka, transmeton arbresh.info.

Më poshtë mund t’i gjeni disa fotografi të tilla. Para se të shkoni në fund për të gjetur se çfarë nuk shkon me ato, mundohuni ta gjeni vet.

1

Kendall Jenner së bashku me Hailey Baldwin dhe Kelie. Fotografia e tyre u bë virale, a thua pse?

1

Lindsay Lohan tashmë e ka fshirë këtë foto nga Instagram.

2

Kjo është një nga fotografitë më të famshme të Taylor Swift, por çfarë e bëri virale?

Qindra mijëra njerëz tentuan të gjejnë se çfarë nuk shkon me këtë fotografi.

3

Gjeni se çfarë është e çuditshme në këto fotografi?

5

Çfarë bënë një bebe aty?!!

Më poshtë gjeni se çfarë nuk shkon me këto fotografi, dhe urojmë ta keni gjetur tashmë.

2

Këmba e Kendall duket të jetë zhdukur.

6

Duket se dikush ka patur punë me fotoshopin.

7

Mburoja prapa tyre është lakuar pak, dhe sigurisht aty ka dorë fotoshopi.

Të gjithë në prapavi kanë të njejtën fytyrë të mashkullit duke shikuar poshtë.

4

Përsëri duket se po mungon një këmbë.

5

Me këtë engjullin, nuk ka asgjë të rrezikshme, babi i tij e ka bërë me fotoshop, të duket sikur të jetë e vërtetë.

/arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale