Teuta Krasniqi në puthje të zjarrtë me Adonisin

14:27 | 19 Shtator 2019

Aktorja Teuta Krasniqi po e shijon shumë dashurinë me bashkëshortin e saj, Adonis Morinën.

Teuta këtë herë ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi të bukur nga shtëpia e saj.

Ajo shihet në krahët e Adonisit, bashkëshortit të saj me të cilin është tash e sa vite, shkruan Gazeta Exppress.

E mesa duket dashuria e tyre vetëm sa po rritet me kalimin e kohës.

Në këtë foto aktorja shihet e lumtur duke e puthur Adonisin, ndërsa ka shkruar: “Në krahët e tu… vendi i preferuar ku dua të jem”.

Kujtojmë se Teuta po jeton me Adonisin dhe me dy vajzat e tyre, ndërsa çifti kanë një vajzë bashkë, kurse Tarën Teuta e ka me këngëtarin Blero.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara