Telekomi “djersitë” deputetët dhe Agron Mustafën, kanë para vetes plot 31 shishe ujë

14:46 | 1 Korrik 2019

Ish-kryeshefi i Telekomit, Agron Mustafa, vazhdon të intervistohet nga Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në Telekom.

Janë 31 shishe uji mbi tavolinë, pranë së cilës janë ulur Mustafa përballë deputetëve të këtij komisionit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara