Tayna ‘ashiqare’ ndërhyn në foto për të bërë belin ‘një grusht’

12:13 | 16 Shtator 2019

Duket se Taynës nuk po i mjaftojnë format e saj.

Reperja duket se po ndërhyn edhe në fotografitë e saj në bikini, që së fundi i ka shpeshtuar.

Ajo po shfaqet çdo herë e më shumë në poza provokuese, në të cilat edhe tregon linjat e trupit.

Megjithatë, duket se thyerjet dhe zhveshja nuk po i mjafton reperes, e cila në bazë të ndërhyrjes në foto duket se nuk është plotësisht e kënaqur me trupin e saj.

Në foton më të fundit të postuar, shihet mjaft qartë se ajo ka ndërhyrë tek pjesa e belit, për ta bërë edhe më të ngushtë.

E kjo vërehet tek pllakat e pishinës, të cilat tek pjesa e belit janë më të shtrembëta dhe jo në vijë të drejtë siç jnaë në pjesën e djathtë të këngëtares.

Ndërhyrjet në fotografi për të rritur përmasat e trupit po vazhdojnë të bëhen me të madhe dhe jo vetëm nga artistet e estradës sonë.

Ndërsa tek artistet ndërkombëtare tashmë ka filluar një trend i ri ku ato po e pranojnë trupin e tyre ashtu siç është dhe po zgjedhin të shfaqen reale edhe në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja Demi Lovato ka bërë bujë me fotot e saj ku shihet me celulit dhe jo në format perfekte siç është mësuar ta shohë e ta pranojë shoqëria.

Për këtë postim, në të cilin Demi ka thënë se tash e tutje nuk do të ndërhyjë më asnjëherë në asnjë fotografi të saj në të ardhmen, ka marrë shumë përkrahje dhe lëvdata.

View this post on Instagram

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited – and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. 🙏🏼🙌🏼🤷🏻‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. 💗 #nationalcelulliteday #celluLIT 🔥🔥🔥

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

View this post on Instagram

Gjeni pallmen ne foto🌴

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara