Parku i Gërmisë, i bardhë kudo

13:54 | 8 Janar 2017

Moti i ftohtë ka prekur këto ditë vendin dhe temperatura të tilla priten të vazhdojnë edhe në ditët në vijim.

Pavarësisht vështirësive të krijuara në komunikacion, reshjet e borës kanë sjellë një pamje mjaftë të mirë kryeqytetit tonë, shkruan portali arbresh.info.

Fotoreporteri i Portalit Arbresh.info ka kapur disa pamje nga Parku i Gërmisë ku shihet bardhë kudo./arbresh.info

15967108_10154760289560856_264270889_o 15933968_10154760289215856_70528606_o 15934234_10154760289080856_244145920_o 15935256_10154760289200856_1317625820_o 15935332_10154760289595856_367292592_o 15935348_10154760289335856_1601606747_o 15942601_10154760289570856_1180190008_o 15942618_10154760289115856_1951256347_o 15942627_10154760289425856_1432937583_o 15942751_10154760289045856_206319504_o 15942976_10154760289070856_1334714028_o 15943073_10154760289330856_1425791194_o 15943200_10154760288990856_178121752_o 15943287_10154760289555856_1455672659_o 15943323_10154760289310856_1657742987_o 15966772_10154760289315856_710409152_o

Shpërndaje në rrjete sociale