Minjtë duke u përleshur, foto e vitit 2019

15:46 | 12 Shkurt 2020

Kjo fotografi e cila po bën bujë në rrjetet sociale është zgjedhur si foto e vitit 2019 në konkursin e Muzeut të Historisë Natyrore, të jetës së egër për Fotografinë e Vitit.

Dy minjë duke u përleshur në nëntokën e Londrës,  sipas kritikëve të artit dhe fotografisë ka fituar çmimin e vitit, shkuan portali arbresh.info

Minjtë e tërbuar në nëntokën e Londrës fituan konkursin vjetor, pasi Sam Rowley kapi një përleshje të vogël për ushqim.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara