Fotografitë më të bukura në mot me shi

10:31 | 20 Nëntor 2019

Moti me shi u jep fotografëve mundësinë që të kapin korniza  mahnitëse.

Hijet, format dhe drita e kapur në një ditë me shi janë shumë të ndryshme nga drita e një dite të zakonshme gjë që i jep fotos tuaj një ngrohtësi të veçantë, transmeton arbresh.info.

Më poshtë mund të gjeni fotografitë e shkëlqyera të shkrepura në mot me shi …

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara