Fotografi mahnitëse me valët e detit

21:08 | 27 Qershorë 2018

Një fotograf amator ka kapur disa momente mahnitëse nga valët e detit.

Surfisti Brandon Imbriale, nga Riverside, California rregullisht vendos postimet dhe pamjet mahnitëse në Instagram për 9,600 ndjekësit e tij, transmeton portali arbresh.info

Brandon, i cili ka qenë një surfer i flaktë gjatë gjithë jetës së tij, filloi të merret me fotografi para 5 vitesh.

Që nga ajo kohë, ai është bërë mik me shumë njerëz që merren me fotografi dhe vazhdon të ndjeket nga një numër i madh njerëzish./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale