E pabesueshme, krijon piktura të mahnitshme në vetura të ndotura

17:34 | 17 Prill 2017

Përderisa një person shikon një veturë të ndotur, tjetri sheh një faqe të bardhë për të pikturuar, transmeton Arbresh.info.

Dhe në qoftëse ju jetoni në Moskë, vetura juaj mund të bëhet ‘objektiv’, nuk ka rëndësi nëse ju doni apo jo!

E gjitha kjo falë ilustratorit rus Nikita Golubev, që sjell potencialin e plotë artistikë të veturave të pista duke i kthyer ato në copa të mahnitshme të artit.
Për më shumë shikojeni artin e tij që do të ju habisë./Arbresh.info

dirty-car-art-proboynick-nikita-golubev-1-58f45e996d193__880 dirty-car-art-proboynick-nikita-golubev-2-58f45e9bda57b__880 dirty-car-art-proboynick-nikita-golubev-3-58f45e9e22aca__880 dirty-car-art-proboynick-nikita-golubev-4-58f45ea067fa9__880 dirty-car-art-proboynick-nikita-golubev-5-58f45ea2b1e56__880 dirty-car-art-proboynick-nikita-golubev-6-58f45ea47aa78__880 dirty-car-art-proboynick-nikita-golubev-7-58f45ea646191__880 dirty-car-art-proboynick-nikita-golubev-8-58f45ea8c3122__880 dirty-car-art-proboynick-nikita-golubev-9-58f45eaae219c__880

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara