Fotot e festimeve te çmendura në ndërrimin e viteve

10:43 | 2 Janar 2018

Mbrëmjen e 31 dhjetorit të gjithë kanë dalë nëpër qytete për të festuar ndërrimin e viteve.

Por duket se disa të rinj kanë tërhequr më shumë vëmendjen e mediave, pasi janë parë të festojnë rrugëve të Anglisë gjysmë të zhveshur dhe të dehur.

Më poshtë mund të shihni disa foto nga këto momente të “çmendura festimesh”.

Shpërndaje në rrjete sociale