6 raste të reja me COVID-19 në Sarandë, 5 prej tyre kontakte të një taksisti

01:07 | 18 Tetor 2020

Prej 273 rasteve të indetifikuara sot, 6 prej tyre ishin në Sarandë dhe 1 në Delvinë.

5 prej këtyre rasteve mësohet se janë kontakte të një shoferi taksie në Sarandë dhe të një rasti në Borsh, të evidentuar më parë të infektuar.

Rasti i 7 është një ish-zyrtareje tashmë në pension.

 

 

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara