Sport | arbresh.info

Kategoria : Sport

Football Soccer Britain - Watford v Arsenal - Premier League - Vicarage Road - 27/8/16 Arsenal's Jack Wilshere applauds fans after the game Action Images via Reuters / Andrew Boyers Livepic EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. Please contact your account representative for further details.

Wilshere i hapur për transferim në Serie A

Mesfushori i Anglisë, Jack Wilshere thuhet se është duke planifikuar transferimin gjatë verës në Serie A ku Milan është favorit para AS Romas. Lojtari i...

rashica

Edhe një shqiptar te Napoli?

Mesfushori i Kosovës, Milot Rashica është duke u kërkuar për transferim nga gjiganti në Serie A, Napoli. Bazuar në raportet e fundit nga mediat italiane, klubi...

andi-lila

Andi Lila shkarkohet nga klubi grek?

Sipas raporteve të fundit, klubi grek PAS Janina do të prish kontratën me mbrojtësin e Kombëtares Shqiptare, Andi Lila. 31-vjeçarit pritet t’i ndërpritet...

PARIS, FRANCE - SEPTEMBER 09: Marco Verratti of Paris Saint-Germain argues with a referee during the Ligue 1 match between Paris Saint-Germain and AS Saint Etienne at Parc des Princes on September 9, 2016 in Paris, France. (Photo by Aurelien Meunier/Getty Images)

Verratti larg transferimit te Barcelona

Siç duket Marco Verratti nuk do të largohet nga Paris Saint Germain për transferim te Barcelona sepse italiani ka bërë të qartë se është i lumtur te skuadra...

cristiano-ronaldo

Ronaldo shkëlqen në fitoren e Portugalisë (VIDEO)

Supyerlli Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer në ndeshjen e Portugalisë kundër Hungarisë të zhvilluar në kuadër të eliminatoreve në botërorin “Rusia...

ronaldo

Ronaldo shënon gol të bukur ndaj Hungarisë (VIDEO)

Përfaqësuesja e Portugalisë ka dyfishuar epërsinë në ndeshjen si nikoqir në kuadër të eliminatoreve ndaj Hungarisë. Superylli i Real Madridit, Cristiano...

hector-bellerin

Juve vëzhgon Bellerinin dhe Willimasin

Juventusi ka dërguar zyrtarët për të vëzhguar Hector Bellerinin e Arsenalit dhe Inaki Williamsin e Athletic Bilbaos. Skuadra spanjolle U21 është në Itali për...

dybala

Reali përgatitë shifër rekorde për Dybalan

Real Madridi është i vendosur për të kthyer sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybalan, në lojtarin më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Dybala shfaqi talentin...

neymar

Chelsea – Neymar, arrihet marrëveshja verbale

Një marrëveshje verbale ndërmjet Roman Abramovichit dhe Barcelonës për transferimin e Neymarit është arritur. Për tu siguruar që Antoine Conte të vazhdoj...

admir-mehmedi

Bayeri uron Mehmedin për super asistimin ndaj Letonisë (FOTO/VIDEO)

Bayer Leverkuseni ka uruar yllin shqiptar Admir Mehmedi për super asistimin në ndeshjen e fundit me Zvicrën. Admir Mehmendi, i cili bartë gjithashtu fanellën e...