ShowBiz | arbresh.info

Kategoria : ShowBiz

screenshot_2-76-650x358

Vajza e Lutfi Hazirit shkëlqeu në mbrëmjen e maturës

Lotina, vajza e dytë e Lufti Hazirit njihet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Por, në mbrëmjen e maturës ajo ka shkëlqyer me pamjen e saj tejet elegante...

hear-ariana-grande-new-song-listen-2017-d346531c-b7d3-4c11-aff6-1b9f2cda0e6a

Ariana Grande nën ngrohtësinë familjare pas shpërthimit në koncertin e saj (FOTO)

Pas sulmit në koncertin e saj në Manchester, Ariana Grande kthehet në shtëpi, përkatësisht në krahët e Mac Miller në Florida. Ariana Grande, këngëtarja 22...

bigbrther-780x439

BB9, dënime për banorët që i imituan personat me aftësi të kufizuar

Para dy ditësh, tre prej banorëve të shtëpisë së Big Brother, Danjel-Olsi-Donald, imituan personat me aftësi të kufizuar. Disa e morën si shaka dhe qeshën e...

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 20:  Rita Ora attends the Brit Awards at 02 Arena on February 20, 2013 in London, England.  (Photo by Mike Marsland/WireImage)

Rita Ora sjell magji në festën e 70-vjetorit të festivalit të filmit në Kana (FOTO)

Rita Ora, Naomi Campbell dhe Nicole Kidman ishin disa nga emrat që morën pjesë në festimin e 70 vjetorit të Festivalit të Filmit në Kana. Yjet nga bota e filmit,...

sinan-650x358

Djali i Sinanit dhe Andrres bëhet me “BMW” (FOTO)

Djali i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit po rritet dita-ditës. Është Andrra ajo e cila në llogarinë e saj në Facebook ka shpërndarë një foto të paparë deri...

70th Cannes Film Festival - Tribute for Manchester - Cannes, France. 23/05/2017.  Cannes Film Festival general delegate Thierry Fremaux, Cannes Film festival president Pierre Lescure, actress Isabelle Huppert and staff members observe a minute of silence on the red carpet. REUTERS/Jean-Paul Pelissier

Festivali i Filmit në Cannes mban një minutë heshtje për viktimat e sulmit në Manchester

Të trishtuar nga sulmi terrorist në Manchester, që morri jetën e 22 personave dhe la të plagosur më shumë se 50 të tjerë, regjisorët e filmave, aktorët dhe...

angela-martini

Angela Martini suprizohet për ditëlindje (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare ka ditë që ka paralajmëruar ditëlindjen e saj. Në një fotografi të publikuar disa ditë më parë ajo ka treguar se i dashuri i saj i...

Two women wrapped in thermal blankets look on near the Manchester Arena, where U.S. singer Ariana Grande had been performing, in Manchester, northern England, Britain May 23, 2017. REUTERS/Andrew Yates?

Kim Kardashian reagon për sulmin e mbrëmshëm (FOTO)

Padyshim se njëra ndër ngjarjet që mori vëmendjen e të gjithëve ishte koncerti i Ariana Grandes mbrëmë. Në koncertin e mbrëmshëm të këngëtares, Ariana...

main-arianas-mum-helped-kids-to-safety-after-bomb-went-off

Nëna e Ariana Grandes ndihmoi fansat në momentin e sulmit terrorist (FOTO)

Koncerti i Ariana Grande në Mançester përfundoi me tmerr, pasi ndodhi një sulm terrorist ku mori jetën e 22 personave dhe plagosi 59 të tjerë. Por tani është...

lyrical-son-shijon-caste-me-familjen-e-tij-balline_3229

Ja sa është rritur vajza e Lyrica Son (FOTO)

Njihet si njëri ndër reperët më të mirë të estradës shqiptare. Por përveç muzikës ai njihet edhe si një njeri shumë familjar, shkruan arbresh.info. Lyrical...