Fun | arbresh.info

Kategoria : Fun

irma

“Jam një grua beqare seksi dhe kërkoj një elektricist”

Uragani i tmerrshëm “Irma” i cili preku Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryesisht Florida, shkaktoi dhe ndërprerje të energjisë elektrike kudo në vend. Por...

2

Dy pyetje që mund t’u përgjigjeni vetëm nëse jeni gjeni apo skizofren

Përgjigjuni pyetjeve pastaj mësoni përgjigjen. Pyetja 1. A është kjo maskë konvekse në të dyja anët apo jo?   pyetja 2. A është duke u rrotulluar veç...

https-%2f%2fblueprint-api-production-s3-amazonaws-com%2fuploads%2fcard%2fimage%2f597190%2f0f03fa83-11dd-4b4c-9282-d13eb236059b

Reagimi i shefit të stafit në Shtëpinë e Bardhë teksa presidenti thërret për Luftën e Tretë botërore (FOTO)

Reagimi i shefit të stafit në Shtëpinë e Bardhë teksa presidenti thërret për Luftën e Tretë botërore Reagimi i shefit të stafit në Shtëpinë e Bardhë...

george-carlin

Një nga komedianët më të mirë që ka njohur njerëzimi

Një nga komedianët më të mirë që ka njohur njerëzimi Kur bie fjala te humori i përzier me filozofi shoqërore, nuk ka ndonjë më të mirë se George Carlin,...

imgonline-com-ua-twotoone-40ufxspxlwa0vdo

Do qeshni me lot, macja dhe djali ‘terrorizohen’ nga miu

Një djalë kokëfortë nga Brazili u përpoq të kapte një mi në banjën e tij, por me gjasë miu ishte aq i madh sa frikësoi edhe macën. Në videon e publikuar nga...

screenshot_1

Thyen rekord, 101 vjeçarja hidhet me parashutë (VIDEO)

Ajo e kishte shtyrë hedhjen 5 herë që nga muaji korrik për shkak të motit të keq. Në moshën 101-vjeçare Irene O’Shea ka thyer rekord duke u bërë femra më e...

auto_screenshot_2-21505497356

Kush u krijua e para, pula apo veza?

Kush ka ardhur e para, pula apo veza? Kjo është enigma që prej shekujsh ka munduar njerëzit për të dhënë një përgjigje të saktë e përfundimtare. Kësaj...

auto_screenshot_111505751758-750x430

Burri bën seks me kamerieren, papagalli e spiunon tek gruaja

Të kesh një papagall në shtëpi, jo gjithmonë është e këndshme. Kujdes, ata mund të jenë spiunët më të rrezikshëm sesa njerëzit. Kështu ka ndodhur edhe me...

ushtari-amerikan-1200x630

Flet amerikani që këndon shqip

Marinsi Amerikan Corey Banks, edhe pse ka vetëm 9 muaj në Kosovë, shumë këngë të këtushme i ka mësuar përmendësh.

screenshot_8

Dy të rinjtë martohen me kontratë, ajo që firmosin i ka habitur të gjithë

Kur një person bie në dashuri ai mendon për gjithçka që mund të ndodhë në lidhjen në çift, por disa vijnë në një pikë të palogjikshme si këta dy të rinj...