Zbulohen pamje të reja nga të shtënat masive në Las Vegas

15:11 | 30 Shtator 2018

ISIS, Iluminati dhe Antifa janë vetëm disa nga teoritë që fshehën pas të shtënave më masive që kanë ndodhur ndonjëherë në SHBA.

Gjuajtësi Stephen Paddock, 64 vjec, nga Mesquite, Nevada ka shtënë qindra plumba mbi turmën në Route 91 Harvest Festival më 2 tetor 2017 shkruan Daily Star Online përcjell arbresh.info

Të shtënat nga dhoma e një hoteli kanë lënë të vdekur 58 të vdekur dhe 200 të lënduar.

Policia beson se Paddock, i përshkruar si i racës së bardh, pa një të kaluar kriminale, morri jetën e tij pas të shtënave që shkaktoi.

Duke shënua kështu 1 vjetorin pas kësaj ngjarje besohet se është përfshirë edhe FBI./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara