U martua me të bijën pasi u divorcua nga djali

22:27 | 14 Mars 2018

Një grua nga Oklahoma është martuar me dy fëmijët e saj.

Por tani ajo rrezikon burgun, pasi ka pranuar fajësinë për një akuzë të incestit, transmeton portali arbresh.info

Patricia Ann Spann, 45 vjeçe do të kalojë dy vite prapa grilave, kurse tetë vite të tjera do të lirohet me kusht, si dhe do të paguajë 1500 dollarë gjobë.

Ajo do të regjistrohet si kriminele seksi.

Ish gruaja e tij, që është njëkohësisht e bija, Misty pritet të dënohet javën e ardhshme. Në rastin e saj është dëshmi me betim ku thuhet se ajo dhe nëna nisën lidhjen incistuoze në vitin 2014.

Kjo është martesa e katërt e Patricias, pasi ajo ishte martuar për herë të retë me djalin e saj në vitin 2010. Martesa me të birin Jody Spann Jr, ishte anuluar në gjykatë, pikërisht për shkak të incestit./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara