Trump takohet me anëtarët e familjes Bush për të shprehur ngushëllime

10:17 | 5 Dhjetor 2018

Donald Trump dhe Melania Trump vizituan anëtarët e familjes Bush të martën në Shtëpinë Blair.

Ish zonja e parë Laura Bush shkoi në Shtëpinë e Bardhë të martën në mëngjes për një turne të dekoratave të Krishtlindjeve nga Melania Trump.

Presidenti Trump shtrëngoi duart me Bush, ndërkohë që Melania zgjodhi puthje në faqet e ciftit Bush.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara