Tronditet Austria, djali vret ish të dashurën dhe familjen e saj

23:44 | 6 Tetor 2019

Një ngjarje tragjike është shënuar në Austri ku një person dyshohet se ka vrarë në mënyrë makabër të ish të dashurën dhe 4 pjesëtar të familjes së saj.

Mësohet se 25-vjeçari që është i dyshuari kryesor ka hyrë në shtëpi dhe ka vrarë fillimisht të dashurën pastaj të dashurin e ri dhe më pas vëllanë dhe prindërit e saj.

Pas krimit ai është vetë dorëzuar, teksa policia nuk ka bërë asnjë koment në lidhje me ngjarjen./tch/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara