Tri pengje nga sulmi në Paris, përfshirë edhe një grua shtatzëne

19:16 | 12 Qershorë 2018

Tri pengje nga sulmi në Paris, përfshirë edhe një grua shtatzëne

Tre persona, përfshirë këtu edhe një grua shtat ezanë janë duke u mbajtur peng në Paris, transmet arbresh.info.

Sulmuesi është i armatosur me armë dhe bomba.

Sulmuesi ka bërë të ditur që njëri nga pengjet është I lënduar./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale