Sulmon policinë franceze me thikë

19:37 | 22 Prill 2017

Një person sot ka kërcënuar me një thikë policinë në stacionin e trenit Gare du Nord në Paris, duke shkaktuar panik tek të pranishmit, para se ai të arrestohet, njoftoi Hekurudha kombëtare franceze.

Incidenti ka ndodhur një ditë para mbajtjes së raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale në Francë dhe pak dit pas sulmit të armatosur ndaj policisë në qendër të Parisit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara