Stuhia Florence në brigjet e SHBA-së

14:55 | 14 Shtatorë 2018

Stuhia e fuqishme e Atlantikut filloi të godiste Karolinën me shi, erë dhe përmbytje.

Sipas njoftimeve, cikloni më në fund ka mbërritur në plazhin Wrightsville në Karolinën e Veriut.

Stuhia e kategorisë 1 ka një shpejtësi prej 90mph (150 km / h).

Më shumë se 60 persona kanë ngecur nga kolapsi i madh në një hotel në Karolinën Veriore./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara