Rrëzohet ura, humbin jetën 18 persona

18:45 | 16 Maj 2018

Imazhet e tmerrshme tregojnë pasojat e rrëzimit të një ure,  e cila shkaktoi të paktën 18 viktima.

Ura ka rënë mbi mbi një autobus linje, 7 makina dhe disa motoçikleta, duke mos u lënë asnjë mundësi shpëtimi personave që po udhëtonin me to.

Nga sa raportohet, ura u shemb pranë Stacionit të Trenit Varanasi në Uttar Pradesh, Indi, të martën pasdite.
https://www.youtube.com/watch?v=hbvx6R5WqpA&feature=youtu.be

Shpërndaje në rrjete sociale