Pesë të vdekur nga një zjarr në Indi

11:27 | 13 Shkurt 2018

Një shpërthim I fuqishëm në Indi ka lënë pesë persona të vdekur dhe 11 të tjerë të lënduar, transmeton arbersh.info.

Sipas burimeve zjarri ka qenë I qëllimshëm.

Zjarri ka ndodhur në kompaninë ONGC që është një kompani gazi.

Disa kanë arritur të largohen nga anija falë ndihmave të jashtme, kurse të lënduarit janë dërguar për shërim./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale