Pamje nga protesta në Washington DC

16:08 | 1 Qershor 2020

Arbresh.info transmeton se Washington DC ka përjetuar dhunën më të rëndë gjatë natës, derisa vazhdojnë protestat në kryeqytet dhe në qytete të  tjera për vdekjen e një afro-amerikani të paarmatosur në duart e policisë në shtetin e Minesota.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara