Pamje apokaliptike në Krime

22:54 | 12 Shtatorë 2018

Një stuhi e vërtetë përfshiu së fundmi rajonin e Krimesë ditët e fundit, me shi, tornado dhe vetëtima.

Dëme të konsiderueshme materiale u shkaktuan, ndërsa shumë banesa mbetën pa energji elektrike.

Por përveç stuhisë së frikshme, Andrei Sheliakin, një qytetar vendas, ka kapur pamje fantastike të rrufeve.

“Ishte shumë e frikshme dhe gjithçka ndodhi aq shpejtë. Unë ndodhesha rreth 800 metra nga zona ku binin rrufetë”, tha autori i fotove.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara