Një aeroplan Iranian me 60 pasagjerë është përplasur në Semirom

09:09 | 18 Shkurt 2018

Një aeroplan Iranian me 60 pasagjerë është përplasur në Semirom

Sipas agjencisë iraniane të lajmeve, një aeroplan me 60 pasagjerë në bord është përplasur afër qytetit të Semirom, transmeton arbersh.info.

Aroplani ka pasur 66 pasagjerë dhe nuk është bërë e ditur për fatin e tyre.

Gjithashtu nuk janë bërë të ditura as shkaqet e rrëzimit të aeroplanit./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara