Ngrirja e ujëvarës Niagara

17:32 | 2 Janar 2018

Tashmë prej ditësh ujëvara e mirënjohur e Niagarës nga temperaturat e ulëta ka ngrirë, shkruan arbresh.info

Më së miri mund të shihet edhe nga fotoja dhe videoja e dërguar në adresë të portalit.

Kjo foto është bërë në pjesën kanadeze të Niagarës./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale