Hyjnë në shtëpinë e gabuar personat e kontraktuar për fantazi seksuale

14:59 | 30 Maj 2020

Fantazia seksuale u ka shkuar dy burrave keq kur me dy hanxharë hynë në shtëpinë e gabuar në New South Wales në Australi, para se të kuptonin gabimin.

Një prej tre u lirua për hyrje me armë në korrik 2019, raportojnë media australiane, transmeton portali arbresh.info.

Ata ishin kontraktuar për të realizuar fantazinë seksuale të klientit duke e lidhur me të brendshme dhe goditur me fshesë.

Gjykatësi konkludoi se “faktet e çështjes janë të pazakonta”.

Lojë me role u rregullua në Facebook nga një burrë pranë Griffith, New South Wales, i cili i dha adresën e tij dyshes së punësuar.

“Ai ishte i gatshëm të paguante 5,000 dollarë nëse do të ishte” me të vërtetë i mirë”, tha gjyqtari.

Megjithatë, klienti u zhvendos në një adresë tjetër 50 km pa i njoftuar dy burrat. Ata hynë në shpitë në rrugën ku ishte adresa fillestare.

Kur banori e vërejti dritën në kuzhinën e tij në orën 06.15, ai mendoi se ishte një mik që vite çdo ditë për ta bërë kafen e mëngjesit.

Kur burrat thirrën emrin e klientit të tyre, banori e ndezi ritën dhe e hoqi maskën për fjetje që e kishte vendosur.

Vetëm atëherë ai i pa dyshen me hanxharë mbi krevatin e tij, që dukej se i kishin marrë për luajtjen e roleve.

Kur e kuptuan gabimin e tyre, njëri nga palët tha: “Na falni shoku” dhe shtrënguan dorën e banorit, sipas raporteve lokale./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara