Gjendet me Google Earth skeleti i burrit të zhdukur në vitin 1997

07:42 | 13 Shtator 2019

Mbetjet e skeletit të një burri të zhdukur 22 vite më parë është zbuluar në një pellg në Florida.

Mbetjet e William Moldt u gjetën brenda automjetit të tij të zhytur në ujë në Wellington afër Palm Beach.

Makina u zbulua në Google Earth nga menaxheri i planifikimit të banesave të The Grand Isles.

Policia tha se Moldt u raportua i zhdukur në nëntor 1997 dhe trupi i tij nuk u gjet kurrë./express/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara