Evakuohen dy stacione në Londër, dyshohet për bombë

11:54 | 20 Shtator 2017

Stacionet Moorgate dhe Liverpool Street janë mbyllur pas raportimeve për kërcënim me bombë.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes me qenë, ndërsa kanë rrethuar vendin me kordonë, transmeton portali arbresh.info

londer

Kujtojmë se para një jave një bombë në kovë në Parsons Green shpërtheu, duke lënduar 30 persona.

Policia ndërkohë ka konfirmuar që janë duke hetuar një paketë të dyshimtë në këtë zonë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara