Edhe dy trupa të gjetur nga përplasja e avionit ne Alaskë

11:45 | 15 Maj 2019

Trupat e dy personave u gjetën pasi dy  avionë u përplasën në Alaska, njoftojnë Rojet bregdetare të SHBA.
Gjashtë vetë u vranë në një aksident në pasditen e së hënës , njoftoi AP.

Dhjetë vetë u plagosën, të gjithë qytetarët amerikanë, tre prej të cilëve u liruan nga spitali të martën. Pasagjerët që mungonin ishin nga Kanada  dhe Australia, tha kompania turistike Princess Cruises,shkruan Blic.rs përcjell /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara