Çifti kapet duke kryer marrëdhënie në skaf në mes të ditës, do të gjobiten 20 mijë euro nëse…

22:52 | 2 Gusht 2020

Një çift është filmuar nga pushuesit e tjerë ndërsa kryenin marrëdhënie në një varkë në Liqenin e Komos që gjendet në pjesën veriore të Italisë

Kjo zonë është tepër e frekuentuar nga VIP-at e huaj të cilët zgjedhin të kalojnë disa momente në peizazhet dhe natyrën e bukur. Personat e pranishëm nuk kanë ngurruar të bëjnë fotografi duke i shpërndarë ato në rrjetet sociale.

Sipas rregullores, nëse këta persona identifikohen rrezikojnë një gjobë të majme, siç ndodhi disa ditë më parë në plazhin e Ravennas, në një zonë të mbrojtur, ku një çift u gjobit me 20 mijë euro pasi u kap duke kryer marrëdhënie seksuale në publik./Tch

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara