Brooklyn Beckham, 19, prezanton “shokun” e tij të ri

18:48 | 9 Shtator 2018

Brooklyn Beckham i ka befasuar fansat e tij me një foto të “shokut” të tij të ri.

19 vjeçari, fëmija më i madh i David Beckham, ka postuar një foto të lezetshme në faqen e tij të Instagrami-it.

I veshur me një xhaketë bezhë , Brooklyn dukej shumë bukur duke mbajtur në duar një bebush të vogël.

Sidoqoftë, në vend se ‘fëmija i ri’ të jetë një shok i dashuruar, fëmija Brooklyn është një qenush.

Djali i Victoria Beckham, shfaqet në një foto: “Njihuni me fëmijën tim të ri, Fig Beckham.

Brenda pak sekondave fotoja u komentua dhe morri pëlqime të shumta./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara