Foto brenda takimit të OVL e UÇK-së me zyrtarë të Speciales

11:26 | 17 Shtator 2020

Portali arbresh.info ka siguruar një fotografi të bërë brenda takimit të përfaqësuesve të OVL e UÇK-së me zyrtarë të Speciales.

Aty shihet edhe Nasim Haradinaj.

Një ditë më parë në OVL të UÇK-së një person dërgoi edhe një pako me shtatë mijë dosje të tjera që dyshohet të jenë të Dhomave të Specializuara të Kosovës dhe Zyrës së Prokurorit të Specializuar./arbresh.info/

Situatë e acaruar, zyrtarëve të Speciales i ipen 10 minuta afat për të lëshuar zyrat e OVL të UÇK-së

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara