Vetëvendosje hap dyert për mërgimtarët

08:19 | 17 Korrik 2019

Lëvizjes Vetëvendosje sot do të organizojë pritje për bashkatdhetarët e kthyer në atdhe gjatë pushimeve verore.

Kjo pritje do të bëhet në orën 18:00 në selinë qendrore të këtij subjekti politik, sipas njoftimit për media.

Në këtë aktivitet do të jenë të pranishëm Albin Kurti, Glauk Konjufca dhe shumë figura të rëndësishme të Lëvizjes.

Pritje të ngjashme, VV ka njoftuar se do të organizojë edhe gjatë muajit gusht.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara