Tahiri takon ambasadoren amerikane në OKB

23:20 | 14 Mars 2019

Ish-kryenegociatorja Edita Tahiri ka takuar ambasadoren amerikane në OKB Cherith Chalet.

Tahiri përmes një statusi në Facebook ka treguar se në këtë takim kanë biseduar për zhvillimet e fundit në Kosovë dhe rajon.

“E lumtur qe takova Ambasadoren amerikane ne OKB Cherith Chalet, biseduam për zhvillimet e fundit ne Kosove dhe rajon…”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara