Sejdiu: Nuk do të ketë marrveshje me Serbinë, pa njohje

10:14 | 18 Janar 2019 | Vlora Selimi

Pas mbledhjes se Kryesis së Kuvendit shefi i grupit parlamentar të PSD-së, Dardan Sejdiu tha se seanca e radhës do të mbahet më 30 dhe 31 janar.

“Seanca e radhes do të jetë më 30 janar dhe më 31 janar. E para ka të bëjë me interpelancën për Ministrin e Zhvillimit Ekonimik, Valdrin Lluka, ku do të diskutohet për marrveshjen për Contur Global për rrymen”, ka deklaruar Sejdiu para medieve.

Ai shtoi se nuk do të ketë marrveshje me Serbinë, pa njohje./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara