Nxënësit shqyejnë librat dhe i hedhin rrugëve

12:26 | 24 Qershor 2019

Viti shkollor 2018-2019, për nxënësit e shkollave fillore në Kosovë, përfundon këtë javë.

E kjo punë duket se nxënësit prizrenas i ka gëzuar më shumë në krahasim me nxënësit tjerë në qytetet tjera.

Arbresh.info ju sjellë fotografi nga rrugët në afërsi të shkollave në Prizren, ku shihen libra dhe fletore shkollore të shqyera të cilët i kishin hedhur nxënësit e shkollave të këtij qyteti./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara