Myftiu i Maqedonisë thotë se ai e rrëzoi Gruevskin

15:12 | 13 Shkurt 2018

Në një intervist për TVM2, kryetari i BFI-së Sulejman Rexhepi ka deklaruar se Nikolla Gruevskin dhe qeverinë e tij nuk e rëzuan vetëm bombat e Zoran Zaevit.

Rexhepi pretendon se Gruevski u rrëzua nga kolumnet që i ka shkruar ai.

Shpërndaje në rrjete sociale