Muzeu i Kosovës hap ekspozitën policore

13:51 | 3 Shtator 2019

Nga sot të gjithë qytetaret e interesuar do të mund të shohin nga afër fotografi të ndryshe të Policisë së Kosovës, kjo pasi që në Muzeun Kombëtar është hapur një ekspozitë e tillë më rastin e 20 vjetorit të themelimit të Policisë së Kosovës.

Këtë ekspozitë sot e ka parë nga afër edhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Rashit Qalaj.

Ndryshe për nder të 20 vjetorit për një javë ditë qytetarët e Kosovës do të mund t’i shohin për se afërmi pajisjet dhe stacionet  policisë së Kosovës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara