Komisioni për Telekomin mblidhet pas vendimit për shpërndarje të Kuvendit

07:38 | 7 Gusht 2019

Sot përsëri do të mblidhet Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala, shkruan arbresh.info.

Aty pritet të diskutohet rreth vazhdimit të punës së Komisionit pas rrethanave të reja të krijuara lidhur me shpërndarjen e Kuvendit.

Kujtojmë që seanca për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës është caktuar për 22 gusht. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara